Agenda
seizoen 2017 - 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
Seizoen
2017/2018 |
|
|
Ronde |
Week |
Dag |
Datum |
|
|
34 |
Di |
22-Aug |
Alleen jeugdschaken, tot 20.00
uur. |
|
35 |
Di |
29-Aug |
Openings avond, vrij schaken |
|
|
Vr |
01-Sep |
Bekerfinale 2016-2017 |
|
36 |
Di |
05-Sep |
Algemene Ledenvergadering |
|
|
Vr |
08-Sep |
Starttoernooi Zeist / DBC |
|
37 |
Di |
12-Sep |
Starttoernooi Zeist / DBC |
1 |
38 |
Di |
19-Sep |
Interne competitie |
2 |
39 |
Di |
26-Sep |
Interne competitie |
3 |
40 |
Di |
03-Oct |
Interne competitie |
4 |
41 |
Di |
10-Oct |
Interne competitie |
|
|
|
|
OudZuylen U. 3 - Zeist 1 |
|
|
Vr |
13-Oct |
Moira Domtoren 4 - Zeist 3 |
5 |
42 |
Di |
17-Oct |
Interne competitie |
6 |
43 |
Di |
24-Oct |
Interne competitie / 1e BEKER
Ronde |
|
|
|
|
Zeist 2 - Paul Keres 6 |
7 |
44 |
Di |
31-Oct |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 1 - Amersfoort 2 |
|
45 |
Di |
07-Nov |
Snelschaken Kampioenschap |
|
|
|
|
Zeist 3 - Kijk Uit 1 |
8 |
46 |
Di |
14-Nov |
Interne competitie |
9 |
47 |
Di |
21-Nov |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 1 - Rivierenland 1 |
|
|
Vr |
24-Nov |
Moira Domtoren 3 - Zeist 2 |
10 |
48 |
Di |
28-Nov |
Interne competitie / 2e BEKER
Ronde |
|
49 |
Di |
05-Dec |
GEEN SCHAKEN |
|
|
Do |
07-Dec |
Doorn/Driebergen 2 - Zeist 3 |
11 |
50 |
Di |
12-Dec |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 2 - Woerden 1 |
|
|
Vr |
15-Dec |
DBC 1 - Zeist 1 |
12 |
51 |
Di |
19-Dec |
Interne competitie |
|
52 |
Di |
26-Dec |
GEEN SCHAKEN |
|
1 |
Di |
02-Jan |
GEEN SCHAKEN |
13 |
2 |
Di |
09-Jan |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 1 - Rode Loper 1 |
14 |
3 |
Di |
16-Jan |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 3 - Rode Loper 3 |
15 |
4 |
Di |
23-Jan |
Interne competitie |
|
|
|
|
Oud Zuylen U 5 - Zeist 2 |
|
|
Vr |
26-Jan |
3e BEKER Ronde met DBC |
16 |
5 |
Di |
30-Jan |
Interne competitie |
|
|
|
|
Rivierenland 2 - Zeist 3 |
17 |
6 |
Di |
06-Feb |
Interne competitie |
|
|
Vr |
09-Feb |
Amersfoort 3 - Zeist 1 |
18 |
7 |
Di |
13-Feb |
Interne competitie |
19 |
8 |
Di |
20-Feb |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 2 - Rivierenland 3 |
20 |
9 |
Di |
27-Feb |
Interne competitie / 4e BEKER
ronde met DBC |
21 |
10 |
Di |
06-Mar |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 1 - Soest 2 |
22 |
11 |
Di |
13-Mar |
Interne competitie |
23 |
12 |
Di |
20-Mar |
Interne competitie / Halve
Finale BEKER |
|
|
|
|
Zeist 3 - ZZC 2 |
|
|
Ma |
26-Mar |
Hoogland 1 - Zeist 1 |
|
13 |
Di |
27-Mar |
Eierschaak |
24 |
14 |
Di |
03-Apr |
Interne competitie |
|
|
Ma |
09-Apr |
TRIO 1 - Zeist 2 |
25 |
15 |
Di |
10-Apr |
Interne competitie |
|
|
Do |
12-Apr |
Lekstroom 3 - Zeist 3 |
26 |
16 |
Di |
17-Apr |
Interne competitie |
|
|
Vr |
20-Apr |
Zeist 1 - Moira Domtoren 1 in Utrecht |
27 |
17 |
Di |
24-Apr |
Interne competitie |
28 |
18 |
Di |
01-May |
Interne competitie / Finale
BEKER |
29 |
19 |
Di |
08-May |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 3 - Woerden 2 |
30 |
20 |
Di |
15-May |
Interne competitie |
|
|
|
|
Zeist 2 - Lekstroom 2 |
31 |
21 |
Di |
22-May |
Interne competitie |
32 |
22 |
Di |
29-May |
Interne competitie |
|
23 |
Di |
05-Jun |
Laatste speelavond |
|
|
|
|
|